– Бланки із високоякісного карбону Mitsubishi (Japan)

– Легкі кільця «K» серії із вставками SiC

– Модельний ряд включає вудилища під різноманітні умови лову

Бланки Inquisitor виготовлені з високоякісного матеріалу HIGH MODULUS CARBON 30T Mitsubishi (Japan) . Це дозволило забезпечити всій серії видатні показники чутливості надає породисту «японську сухість» високу надійність і значно знижує їхню вагу.

Спеціально спроектовані рукоятки з індивідуально розрахованою для кожної моделі довжиною ручки забезпечують чудовий баланс і бездоганну ергономіку як наслідок – максимальний комфорт протягом усієї риболовлі.

Легкі високоякісні кільця серії «K» мають тонкі вставки SiC c високим ступенем полірування додатково розвантажують бланк мінімізуючи його інертність і дозволяють досягти більшої чутливості.

INS-662M INS-662MH – два висококласних твичінгових вудилища які спе ційно розроблені для ривкової анімації воблерів класу мінноу. Спінінги представлені в довжині – 1.98 м із тестом 6-21 та 8-32 р. Тест вказаний за вагою воблера. Легша модель оптимально працює з воблерами розміром 80-120 мм а модель у тесті 8-32 г - з мінноу розміром 100-130 мм. «Твичевий» лад бланка та оптимальний баланс вудилищ забезпечують відмінні кидкові властивості якісну анімацію приманок у широкому тестовому діапазоні та оптимальну роботу на виведенні.

INS-692MH - Нове вудлище, що доповнює лінійку твічевих моделей Inquisitor, а саме 662M/MH. Модель призначена для лову на воблери «біг-мінноу» довжиною 120-150мм дозволяючи робити проводку цих приманок навіть у жорсткому стилі та при лові протягом. Крім ривкових проводок дана модель відмінно справляється з джигової проводкою при лові з човна. Довжина 2.06м тест 10-35г вага 127 г

INS-762ML INS-762M INS-802M INS-802H – серія човнових джигових вудлищ з підвищеним запасом потужності. Дві 76-і моделі виконані в довжині 2.29 м з тестом 4-18 і 7-32 г а також дві 80-і моделі в довжині 2.44 м з тестом 7-28 і 10-42 г. Вудилища мають швидкий стрій мають чудову сенсорику потужністю і збалансованістю і дозволяють ловити великі силіконові приманки. Більш легкі за тестом моделі в кожній довжині, крім чудових джигових якостей, дозволяють комфортно ловити на блешні і воблери не тільки з човна, але і з берега.

INS-832M INS-842ML INS-862ML та INS-862MH< /span> – лінійка класичних берегових спінінгів чия стихія – лов джигом на далеких дистанціях. Група об'єднує у собі три вудилища. Перше має довжину 2.51 м та тест 6-24 г. Друге 84-е – має довжину 2.54 м та тест 4-16 грама. Третє - INS-862ML – «старший брат моделі INS-842ML покликаний його доповнювати в ситуаціях коли не вистачає довжини та тесту молодшої моделі. Вудлище має універсально-джигову спрямованість і розраховане на берегові рибалки де потрібні далекі та наддалекі закидання. Дозволяє комфортно ловити як на джиг так і на блешні, що коливаються і обертаються. Довжина – 2.59м; тест - 5-21г; Вага 131г. Завершується цей сегмент моделлю INS-862MH - найдальнобійніше вудлище в серії має довжину 2.59 м і тест 7-28 г. Всі спінінги цієї серії мають швидкий лад і наділені прекрасним балансом який дозволяє ловити тривалий час без почуття втоми, отримуючи максимум емоцій від процесу лову. А найвищий стримуючий ресурс дозволить здійснити виведення за правилами рибалки. 762L"> INS-762L - лайтове вудилище джигове довжиною 2.29 м і тестом 2-12 р. Відрізняється поліпшеною чутливістю джиговим строєм та підвищеним запасом потужності. Вудлище має широкий тестовий діапазон. Тест 2-12 заявлений по свинцю + силіконова приманка до 2-3 дюймів. До плюсів вудилища також можна віднести відмінний баланс та якісну роботу бланка на джигової анімації приманки вудилищем. Так само модель відмінно справляється з блешнями і кренками, що коливаються і обертаються. Може використовуватися як універсал.

INS-802ML - джигове вудилище довжиною 2.44 м і тестом 3-15 г добре підходить для лову як з берега так і з човна. Вудлище має підвищену потужність комлевої частини добре підходить для лову судака забезпечуючи надійне підсікання навіть великих особин. Підвищена потужність комлевої частини доречна при лові човна дозволяючи ефективно викачувати рибу. Верхня частина вудилища заточена під джиговий лов має підвищену чутливість і дозволяє робити якісну анімацію силіконових приманок. Вудилище має досить широкий тестовий діапазон і на хорошому рівні працює як у нижньому, так і у верхньому тестовому діапазоні. Вудлище відрізняється покращеним балансом.

INS-962Н - Найбільш довга і потужна модель серії довжиною 2.89 м і тестом 14-56 р. Вудлище призначене для жерехового та джигового лову на великих водоймах в умовах коли необхідно ловити на сверхдальних дистанціях і великих глибинах у тому числі великі і важкі приманки. Потужний посилений бланк дозволяє виробляти наддалекі закидання і має визначні стримуючі здібності, дозволяючи тримати контроль над рибою будь-яких розмірів.

Легендарні спінінги!

Inquisitor – найпопулярніша лінійка спінінгів від Golden Catch спеціалізованих під наші умови лову.

Матеріал

Бланки виготовлені із високоякісного матеріалу HIGH MODULUS CARBON 30T Mitsubishi (Japan). Це надає спінінгам породисту «японську сухість», високу надійність і значно знижує їхню вагу.

Матеріал

Модельный ряд

Модельний ряд охоплює всі види лову, які популярні на наших водоймах. У серії доступні як короткі "твічінгові" вудилища, так і довгі берегові спінінги для лову джигом.

Модельный ряд

Фурнітура

Легкі кільця «K» серії мають тонкі вставки SiC з високим ступенем полірування, які додатково розвантажують бланк мінімізуючи його інертність і дозволяють досягти більшої чутливості.

Фурнітура

Ергономіка

Рукоятки з індивідуально розрахованою для кожної моделі довжиною ручки забезпечують чудовий баланс і бездоганну ергономіку. Як наслідок – максимальний комфорт протягом усієї риболовлі.

Модельный ряд

Відеоогляд Вудилище GC Inquisitor Spinning

Вудилище GC Inquisitor Spinning

  • Виробник: Golden catch
  • Код товару: 24948
  • Артикул: 24948
    UPC:
    ID: 91860
  • В наявності
  • 3 025 тугриков


Доступні опції