Серія лайтових та медіум-лайтових спінінгів найвищого класу. Легкі, суворі та чутливі вудилища можна порівняти за своїми характеристиками зі значно дорожчими спінінгами інших виробників.

 

Бланки виготовлені з міксу карбону модульністю 30, 36 та 40 тонн. Вони наділені великою потужністю для контролю риби при виведенні та неймовірною чутливістю, завдяки якій рибалок отримує максимум інформації про все, що відбувається з приманкою.

 

Кільця Fuji KL із вставками SiC та титанові раннінги значно розвантажують верхню частину вудлища та забезпечують кращу роботу бланка у складних погодних умовах, а також позитивно впливають на дальність та точність закидання.

 

Обладнані рознесеною рукояттю з EVA та котушкотримачем Fuji IPS, який визнаний одним із найзручніших.

Golden Catch Attrezzo – серія лайтових та медіум-лайтових спінінгів найвищого класу. Attrezzo відповідають вимогам, які пред'являє сучасний рибалок, як аматор, так і спортсмен, до спінінга для джигового лову. Дають абсолютний контроль та чітку анімацію приманки у всьому тестовому діапазоні та будь-яких погодних умовах. При цьому мають великий запас потужності для боротьби з трофеєм і високою чутливістю, що дозволяє реєструвати навіть найніжніше клювання.

 

Для досягнення таких висококласних робочих характеристик при розробці ми застосували:

 

Бланки створені шляхом складної комбінації графіту модульністю 30T, 36T і 40T.
Їх можна описати трьома словами – легкий, суворий та чутливий. Саме ці характеристики лежать в основі будь-якої Attrezzo і дають можливість отримувати максимум інформації про все, що відбувається на іншому кінці шнура.
Спінінги оснащені порожнистим “tubular” кінчиком, який ідеально підходить для лову джигів і дозволяє повноцінно анімувати приманку як у нижньому, так і у верхньому тестовому діапазоні.

 

Фурнітура Fuji. Кільця оснащені вставками SiC, а раннінги (найменші кільця) на вершинці виконані з титану. Це помітно розвантажує верхню частину спінінга, зводячи до мінімуму залишкові коливання вершинки при закиданні - тим самим збільшуючи його дистанцію, виключає вплив вітру при лові і дозволяє повністю розкрити потенціал високомодульного бланка в роботі. Також спінінги оснащені котушкотримачем Fuji IPS з верхньою гайкою – він забезпечує зручний хват вудилища для переважної більшості спінінгістів.

 

Крім того, Attrezzo мають ергономічну рознесену рукоятку із зносостійкого EVA матеріалу та стильний стриманий дизайн.

 

Модельний ряд налічує 5 вудилищ:

 

Attrezzo 710LT – найуніверсальніша модель у всій лінійці. Головною особливістю спінінга є ідеальна робота у всьому тестовому діапазоні та, що особливо важливо, відмінний контроль приманки внизу тесту. Вершинка повноцінно "включається" в роботу вже з завантаженням 2 грами і приманкою розміром 2 дюйми навіть на досить товстому для такої ваги шнурі #0.4. При цьому у верхньому тесті вершинка не здає позицій і дозволяє зробити впевнене підкидання джигового монтажу з завантаженням 12 грам і принадою розміром 3 дюйми.
710LT - ідеально підійде для лову на ближній та середній дистанції різної риби - від дрібного окуня на легкі навантаження до вагомих щук та судаків на досить великі приманки. Докладний тест цього вудилища у відео на нашому ютуб-каналі.
Довжина спінінга 2.39м, тест від 0.9 до 12 грам, а загальна вага вудилища складає всього 99 грам.

Attrezzo 710MLT - найбільш потужна модель, що відмінно підходить для лову важкими приманками. Низом тесту, на якому контроль принади можна сміливо назвати повноцінним становить 4 грами, при врахуванні використання #0.5 - #0.6 шнура.
У порівнянні з молодшою ​​моделлю цей спінінг забезпечить кращий контроль великої риби при виведенні, особливо це цінно в складних умовах лову, таких як: корчі, різкі брівки, стрімкі береги. І також саме на цю модель варто звернути увагу любителям лову судака на невеликих річках як з берега, так і з човна - строгий і потужний бланк забезпечить надійне підсікання в кістку пащу ікластого, а запас потужності комля допоможе здолати важкий трофей.
Вгору тесту 18 грам вказаний з урахуванням приманки 3-4 дюйми і в такому компонуванні вудилище без проблем дозволяє зробити впевнений підрив приманки.
Довжина спінінга 2.39м, тест від 1.5 до 18 г, загальна вага 108г.

 

Attrezzo 83LT - найделікатніше вудилище в серії. Його стихія - лов відносно легкими вагами на середній та дальній дистанціях. При використанні шнура #0.3 забезпечує контроль монтажу починаючи з 1 грама та приманки розміром 2 дюйми.
При цьому середня частина вудилища та комель забезпечують надійне підсікання та стримують рибу при виведенні. Ідеальним робочим діапазоном можна назвати проміжок від 2 до 7 грам, хоча й на 9-10 грамах вершинка добре бере участь в анімації та підриві приманки без явних "провалів".
Формат вудилища відмінно підходить для лову на неглибоких водоймах стоячих таких хижаків як щука, окунь, судак, а також дуже затребуваний спортсменами на змаганнях.
Довжина спінінга 2.51м, тест від 0.9 до 10 г, загальна вага 103г.

 

Attrezzo 83MLT – можна назвати протилежністю легкої моделі. При тій же довжині 2.51м спінінг наділений значно більшою потужністю і звідси випливають його головні переваги - відмінна робота аж до верхньої межі тесту, надійне утримання та контроль великої риби. Повністю контрольована проводка починається з вагами завантаження від 3х грам і аж до 16 грам рибалок має можливість зробити чітку анімацію приманки з акцентованими підтримками. ивами без "провалів".
Довжина спінінга 2.51м, тест від 1.2 до 16 г, загальна вага 107г.

 

Attrezzo 90MLT - дев'ятка створена для джигового лову на наддалеких відстанях. Для такої риболовлі до вудилища пред'являються суворіші вимоги, адже лов часто пов'язаний із сильним впливом погодних умов на контроль приманки та реалізацію клювань. Навіть невеликий бічний вітер видує помітну дугу при лові на великих дистанціях. Вудилище повинно мати досить строгий і одночасно потужний бланк, завдяки якому приманці задається чітка анімація і, головне, доходить всі зусилля підсічки, скоєної рибалкою в десятках метрів від хижака, що клюнув.
Саме для вирішення таких складних завдань проектувалася модель 90MLT. Не маючи надмірної жорсткості вудилище при цьому надійно засікає і тримає на гачку рибу. Крім того, бланк дозволяє відправити приманку на величезні відстані, що називається "за обрій" і запропонувати приманку тій рибі, до якої у водоймі ще ніхто не добрасував.
Ідеальним робочим діапазоном можна позначити ваги від 3 до 12 грамів за умови використання #0.4 - #0.5 шнура.
Довжина спінінга 2.74м, тест від 1.5 до 16 г, загальна вага 116г.

 

Крім роботи з джиговими монтажами всі моделі чудово справляються з ловом на блешні, вертушки та невеликі воблери типу кренк та міноу.

Відеоогляд Вудилище GC Attrezzo

Вудилище GC Attrezzo

  • Виробник: Golden catch
  • Код товару: 30439
  • Артикул: 30439
    UPC:
    ID: 91862
  • В наявності
  • 8 065 тугриков


Доступні опції