Воблер створювався нами у співпраці з Тайванською компанією Strike Pro спеціально для лову щуки.

 

Особливості гри роблять Inquisitor 110SP дуже універсальним. Він добре працює, як на різких ривках, так і на плавних підтяжках. Виконує широкі глайди при твічингу та має виражений ролінг при більш плавній анімації.

 

Магнітна система закидання значно збільшує дальність закидання і дозволяє здійснювати набагато точніші закидання під саму кромку очерету.

Strike Pro Inquisitor 110SP - легендарна приманка, що змінила твичінговий лов щуки раз і назавжди.

 

Головною особливістю Inquisitor є те, що він створювався нами у тісній співпраці зі StrikePro для цілеспрямованого лову щуки в наших умовах. Після тривалого тестування та безлічі правок рибалкам був представлений воблер міноу, який має величезну кількість переваг, головними з яких звичайно є чудова уловистість і дуже скромна ціна.

 

У чому причина такої популярності?

 

Гра Inquisitor 110SP поєднує в собі широкі глайди (ривки вліво або вправо) з яскраво вираженим ролінгом (коливання вздовж власної поздовжньої осі) залежно від типу проводки. Це одна з ключових особливостей приманки, завдяки їй інквізитор чудово працює як на класичному твічингу ризика з боку на бік, так і на м'яких підтяжках, апетитно перевалюючись з боку на бік. Найчастіше саме комбінація цих двох типів проводок провокує на атаку саму пасивну щуку. Універсальність у подачі – одна з головних фішок інквізитора.

 

Воблер є суспендером, тобто має нейтральну плавучість при врахуванні використання металевого повідця. Це дозволяє робити довгі паузи, на яких приманка завмирає дома в одному горизонті. При лові незговірливої ​​зубастої довжина паузи, після якої слід клювання може досягати і 10 і 15 секунд - головне, щоб рибалці вистачило витримки на такий повільний лов. Враховуйте, що при надто довгому та важкому повідку приманка може почати повільно тонути. Оптимальною буде "скручування" довжиною 15-20см.

 

Магнітна система розташована всередині тіла приманки забезпечує далекий і, що найважливіше, точний контрольований закид. Цим не можуть похвалитися багато інших воблерів, через що то відлітають у очерет, то плюхаються за кілька метрів від перспективного локального місця.

 

Колірна гамма налічує понад 30 кольорів, список яких постійно збільшується. Крім класичних яскравих і натуральних забарвлень, для різних умов освітленості і прозорості води, з'явилися двокольорові варіації які з одного боку мають яскраве, а з іншого натуральне забарвлення. Вони створюють для риби контраст між відтінками і часто виручають у безкльов'ї.

 

Inquisitor 110SP оснащений трьома гострими трійниками 6 розміру. Вага принади становить 16.6 г, довжина 110 мм, а робоче заглиблення лежить у межах від 0.8 до 1.5 метра.

Strike Pro Inquisitor 110SP – твічінгова легенда!

Воблер, який змінив лов щуки за допомогою ривкової проводки раз і назавжди!

Особливий малюнок гри.

Inquisitor чудово відгукується і на ривкову проводку здійснюючи широкі глайди і на плавні потяжки, під час яких активно грає боками.

Особливий малюнок гри.

Магнітна система закидання.

Завдяки системі далекого закидання воблер далеко і, головне, стабільно летить, дозволяючи робити точні закидання.

Магнітна система закидання.

Нейтральна плавучість.

Inquisitor є суспендером – це означає, що на паузах він зависає у товщі води. Пауза - один з найефективніших елементів проводки при лові пасивної щуки!

Нейтральна плавучість.

Гачки Owner.

Воблер має якісні потрійні гачки шостого розміру від Owner. Вони надійно утримують рибу на виведенні і мають підвищену потужність!

Магнітна система закидання.

Заглиблення.

Завдяки невеликій лопатці модель 110SP має робочий горизонт в межах 1-1.5 метра, завдяки чому є найуніверсальнішою моделлю у всій лінійці.

Заглиблення.

Забарвлення.

Завдяки величезному вибору кольорів у лінійці Inquisitor рибалка знайде рішення для будь-яких умов освітленості та прозорості води!

Магнітна система закидання.

Відеоогляд Воблер Strike Pro Inquisitor 110SP

Воблер Strike Pro Inquisitor 110SP

  • Виробник: Strike Pro
  • Код товару: 15883
  • Артикул: 15883
    UPC:
    ID: 91859
  • В наявності
  • 407 тугриков


Доступні опції