- Легкий графітовий корпус.
- Полегшений скелетний ротор.
- Головна пара з алюмінію і латуні.
- Миттєвий стопор зворотного ходу.
- Якісне укладання волосіні.
- Суцільнометалева шпуля з особливим профілем борту.
- Металева ручка, що укручується, з ергономічним кнобом.

Котушка GC INQUISITOR – топова спінінгова котушка в асортименті торгівельної марки Golden Catch.

Як вважається топ-котушка ввібрала в себе всі найтехнологічніші рішення:
- Корпус виготовлений з вуглепластика, який забезпечує достатню жорсткість, надійно містить в собі механізм котушки і при цьому володіє мінімальною вагою.
- Металева ручка, що укручується в головну пару, виключає люфт даного вузла і передає потенціал обертання на надійну головну пару з алюмінію і латуні. А ергономічний пластиковий кноб забезпечує зручний хват.
В котушці застосована потужна головна пара збільшеного розміру. У 2500 розмірі провідна шестерня має розмір 30мм, а в 3000 і 4000 – 32мм.
- Легкий скелетний ротор окрім красивого дизайнерського рішення володіє мінімальною вагою і мінімальною інерційністю під час обертання, що збільшує чутливість снасті під час лову. Так само ротор має комп'ютерне балансування, яке повністю виключає вібрації у момент обертання.
- Дрібна полегшена декоративною нарізкою суцільнометалева шпуля із скошеним бортом, який забезпечує легкий схід шнура і запобігає утворенню петель. Велика ергономічна гайка фрікциона забезпечує комфортне налаштування гальмівного зусилля.
- За точне укладання шнура відповідає кулісний механізм подачі шпулі, укладання шнура рівне без провалів і «талій»
- Плавність ходу забезпечують 6 високоякісних шарикопідшипників, які оптимально розставлені у вузлах котушки.
І завершує цей список сучасний бездоганний дизайн, який в першу чергу поєднується з серією однойменних вудилищ Golden Catch INQUISITOR, але так само завдяки своїй лаконічності личить для всіх сучасних вудилищ спінінгів.

Модельний ряд складається з 3х розмірів – 2500s – 225г; 3000s – 250г і 4000s – 260г.
2500-й розмір добре личить для легких вудилищ, а 3000 і 4000 можна сміливо використовувати на вудилищах потужністю медіум, медіум-хеві, як в джігової лові так і для лову на блешні і воблери міноу.

Відео огляд:

Сучасна спінінгова котушка!

Inquisitor - топова котушка в асортименті Golden Catch, що увібрала всі найтехнологічніші рішення!

Корпус

Легкий вуглепластиковий корпус має підвищену жорсткість, завдяки чому механізм стабільно працює під високими навантаженнями.

Корпус

Полегшений ротор

Скелетний ротор має мінімальну вагу та інерційність під час обертання — це збільшує чутливість снасті під час лову та підвищує плавність ходу.

Полегшений ротор

Механізм

Велика головна пара виконана з алюмінієвої ведучої шестерні та латунної веденої. У 2500-му розмірі провідна шестерня має розмір 30мм, а в 3000 і 4000 – 32мм.

Механізм

Підшипники

За плавність ходу відповідають 6 високоякісних шарикопідшипників, які оптимально розставлені у вузлах котушки і рівномірно розподіляють навантаження під час роботи.

Полегшений ротор

Ручка

Металева ручка, що закручується в головну пару, виключає люфт даного вузла і передає весь потенціал обертання на механізм.

Ручка

Шпуля

Цільнометалева низькопрофільна шпуля з особливим профілем бортика покращує сходження шнура та мінімізує використання бекінгу.

Полегшений ротор

Модельный ряд.

Котушки Inquisitor доступні у трьох розмірах. 2500S чудово поєднується з вудилищами легкого класу. 3000S добре доповнить снасть медіум-хеві класу, а 4000S підійде для лову хеві снастю.

Модельный ряд.

Відеоогляд Котушка GC Inquisitor

Котушка GC Inquisitor

  • Виробник: Golden catch
  • Код товару: 5869
  • Артикул: 5869
    UPC:
    ID: 91861
  • Немає в наявності
  • 2 545 тугриков


Доступні опції