Простий, надійний та довговічний побутовий електричний чайник підвищеної потужності. Має практичний та функціональний дизайн непомітного пластикового корпусу з робочим об'ємом 1,7 л. Займає мінімум вільного місця на столі. Пропонується у двох варіантах колірних рішень, що дозволяє легко вписатися у різні дизайнерські кухонні інтер'єри. Основним конструкційним матеріалом корпусу цієї моделі став міцний термостійкий пластик.

Досвід довготривалої експлуатації показує, що якісні брендові чайники з пластиковими корпусами практично не мають проблем із протіканнями, чого не можна сказати про моделі з комбінованими рішеннями скло-метал, метал-пластик, скло-пластик. Електричний чайник Tefal Element KO200130 оснащений потужним дисковим нагрівальним елементом закритого типу (2,4 кВт), що забезпечує нагрівання всього робочого об'єму до температури кипіння менш ніж за 5 хв.

Відкидна кришка та широка горловина корпусу полегшують налив води та забезпечують зручний доступ до внутрішнього простору для його ретельного чищення. Обладнаний надійною автоматикою, що гарантує автоматичне відключення підігріву під час закипання води та знеструмлює пристрій при перегріві (у разі включення без води). Довговічна контактна група розташована в центрі підставки і чайник можна повертати на 360°.

Електрочайник Tefal Element KO200130 білий

  • Виробник: Tefal
  • Код товару: 1426824
  • Артикул: 1426824
    UPC:
    ID: 90441
  • В наявності
  • 78 тугриков