DJI Mavic 3

 • 3-вісний стабілізатор з подвійними камерами
 • 20MP 5,1K ширококутний 4/3 CMOS Hasselblad
 • 12-мегапіксельний телеоб`єктив з 28-кратним гібридним зумом
 • До 46 хвилин польоту
 • Дальність передачі до 9,3 миль
 • Система уникнення перешкод на 360°
 • 10-бітний колірний профіль D-Log і HNCS
 • Відеопотік у режимі реального часу 1080p60
 • 8 Гб місця для зберігання
 • Пульт дистанційного керування RC-N1 OcuSync 2.0 в комплекті

a:2:{s:4:"TEXT";s:65514:"

DJI Mavic 3

Крок вперед в області аерофотозйомки професійної якості, Mavic 3 від DJI - їхній флагманський дрон, який пропонує установку з двома камерами в 3-осьовому підвісі. Є 20-мегапіксельна ширококутна камера з 4/3" CMOS від легендарного виробника камер Hasselblad та 12-мегапіксельний телеоб'єктив з 1/2" CMOS, відео 4K та 28-кратний гібридний зум. Ви можете використовувати телеоб'єктив у режимі дослідження для розвідки локацій, але його основна функція – використовувати разом із ширококутним об'єктивом Hasselblad, перемикаючись між ними для отримання дійсно динамічних, кінематографічних результатів.

Якість відео ширококутного Hasselblad на Mavic 3 забезпечує роздільну здатність до 5.1K та DCI 4K при 120 кадрах на секунду. 12,8 ступені динамічного діапазону та регульована діафрагма від f/2,8 до f/11 дозволяють дрону працювати практично в будь-яких умовах освітлення та знімати кадри при слабкому освітленні з меншим шумом. Додайте до цього фокусування VDAF на основі датчика зору та кут огляду 84°, і ви зможете з легкістю робити різкі атмосферні знімки або відстежувати та фокусуватися на об'єктах. На додаток до потужних можливостей Mavic 3 в області візуалізації використовуються 10-бітовий колірний профіль D-Log та система NCS (Natural Color Solution) від Hasselblad для природної та точної передачі кольорів.

Щоб підтримати ці виняткові можливості візуалізації та пілотів, що їх зніматимуть, DJI оснастила Mavic 3 технологіями, що дозволяють отримати максимальну віддачу від кожної зйомки. Багато функцій дозволяють створювати траєкторії польоту, автоматично відстежувати об'єкти та виконувати складні повітряні маневри одним дотиком. При цьому всеспрямована система виявлення перешкод та APAS 5.0 забезпечують політ без зіткнень. Додайте до цього 46 хвилин польоту, дальність передачі до 9,3 миль та доладну конструкцію, і ви отримаєте потужну платформу, яка ідеально підходить для всього, від одержимих технологіями фотографів-аматорів до професійних знімальних компаній.

Кольорове рішення Hasselblad Natural

Результат багаторічного досвіду Hasselblad HNCS починається з рівня пікселів сенсора. Кожен піксель калібрується за допомогою даних RGB, які проходять через алгоритм обробки зображення і режим обробки кольору під час зйомки. Результатом є контент, що містить точні та природні кольори, і все це без необхідності в попередніх налаштуваннях кольору.

Розширенний RTH

Прекрасний день для зйомок вашого останнього проекту буде завершено лише тоді, коли Mavic 3 повернеться цілій та не ушкоджений. Функція DJI Advanced RTH (Return to Home) призначена для того, щоб це відбувалося під час кожного польоту. Повернення до початкової точки може бути ініційоване вами або при втраті сигналу. На зворотному шляху Mavic 3 прокладає оптимальний маршрут додому, уникаючи перешкод на шляху.

Пряма трансляція

При пілотуванні за допомогою пульта дистанційного керування RC-N1 і сумісного смартфона Mavic 3, що додається, може транслювати вам зображення з камери в прямому ефірі з роздільною здатністю до 1080p60. Це не тільки дозволяє перевіряти кадри з якістю Full HD, але й допомагає оперативніше керувати дроном.

Надзвичайно точне позиціонування

Mavic 3 спроектований так, щоб дуже стійко утримувати своє положення в повітрі, що допомагає пілотам, які намагаються робити чисті знімки з довгою витримкою або сповільненою зйомкою.

Додаткові можливості

DJI Точка технологія 3.0, ActiveTrack та MasterShots

Режими зйомки: одиночний постріл, автоматичний брекетинг та синхронізовані фотографії (до 60 секунд)

RC-N1 пульти дистанційного керування включені (підтримує до OcuSync 2.0)

Підтримка для OcuSync 3+ передачі відео

Вітростійкість (до 26,8 миль на годину)

8 ГБ вбудованої пам'яті

Слот для карт пам'яті microSD підтримує картки до 2 ТБ

Швидкість польоту до 47 миль на годину

Специфікації DJI Mavic 3

Продуктивність

Максимальна злітна маса895 г
Максимальна горизонтальна швидкість11,2 миль/год / 5 м/с (режим C)
33,6 миль/год / 15 м/с (режим N)
47,0 миль/год / 21 м/с (режим S)
Максимальна швидкість підйому17,9 миль/год / 8 м/с
Максимальна швидкість спуску13,4 миль/год / 6 м/с
Максимальна вітростійкість26,8 миль/год / 12 м/с
Польотна стеля6000 м
Максимальний час польоту46 хвилин
Максимальний час наведення40 хвилин
Максимальний кут нахилу35°
Точність наведення±0,3' / 0,1 м по вертикалі з оглядовим позиціонуванням
±1,6' / 0,5 м по вертикалі з GPS
±1,0' / 0,3 м по горизонталі з оглядовим позиціонуванням
±1,6' / 0,5 м по горизонталі
Максимальна кутова швидкість200°/с (крок)

DJI Mavic 3

 • Виробник: DJI
 • Код товару: 905332
 • Артикул: 905332
  UPC:
  ID: 91903
 • Під замовлення
 • 85 800 тугриков